3 грудня 2021 р. студенти І та ІІ курсів прийняли участь у ХVІ студентських Сковородинівських читаннях «Григорiй Сковорода: дiалог через столiття» присвяченi 65-рiччю вiд дня народження професора Леонiда Ушкалова»

3 грудня 2021 р. студенти І та ІІ курсів всіх факультетів Національного фармацевтичного університету Булатас Артем , Волошин Кіріл , Гуріна Вікторія, Єфтілій Анастасія, Зайцева Софія, Кахніашвілі Анастасія, Коновалова Ксенія, Матус Тетяна, Ткаченко Марія, Чуфицький Єгор прийняли участь у ХVІ студентських Сковородинівських читаннях «Григорiй Сковорода: дiалог через столiття» присвяченi 65-рiччю вiд дня народження професора Леонiда Ушкалова», що проводилися Національним літературно-меморіальним музеєм Г.С. Сковороди, Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди, кафедрою української літератури та журналістики імені професора Леоніда Ушкалова. Всього у конференції, що проходила в онлайн форматі, прийняли участь більш ніж 100 учасників. Доцент Г.О.Хіріна звернулася до учасників конференції з вітальною промовою та подякувала організаторам конференції за багаторічну співпрацю, команда НФаУ приймала участь у Сковорожинівських читаннях вже у 14 раз. Студенти НФаУ гідно виступили з доповідями, що відрізнялися високим науковим рівнем та самостійним баченням філософської спадщини Г.С. Сковороди. Наукові керівники – доценти кафедри канд. іст. наук Г.О. Хіріна (керівник команди), канд. філос. наук О.К.Садовніков, канд. культурології О.М. Кулакова, канд. філос. наук Я.І. Артеменко – добре підготували студентів до участі в заході та супроводили всі студентські роботи рецензіями-рекомендаціями. Під керівництвом завідувачки кафедри філософії та соціології докт. філос. наук професора К.А. Іванової була організована участь студентів у конференції за допомогою комп’ютерного обладнання кафедри.

Автор Доцент, кандидат філософських наук, доцент Садовников О.К., кафедра філософії та соціології.