Виховна робота

Студентьске життя це звійсно не тільки навчання. І наша кафедра намагається, на скільке це можливо, внести в життя студента декілька різноманіття. Ми проводимо тематичні лекції присвяченні важливим подіям та відомим постатям. Круглі столи на яких у вільній та дружній атмосфері можемо обговорювати теми, що турбують сучасний світ або стасуються історичних подій. Проводимо флешмоби, вікторини, здійснюємо походи до музеїв та екскурсії нашим містом.

Викладачі нашої кафедри приймають участь у заходах державного, міського та університетського рівня. У виховній роботі кафедра керується законами України, Постановами уряду України, Концепцією Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 рр., Статутом НФаУ, Положенням про організацію навчального процесу в НФаУ, рішеннями керівництва університету, розпорядженнями проректора з науково-педагогічної (виховної) роботи.

Організація та проведення виховних заходів спрямована на сприяння створенню на кафедрі здорового морально-психологічного клімату, встановленню позитивних стосунків між студентами і викладачами.

Відповідальним за виховну роботу на кафедрі є доцент Садовніков О. К.

.

План виховної роботи на 2021-2022 н.р.

План виховної роботи на 2020-2021 рр.

Print Friendly, PDF & Email