Міжнародний день щастя

Міжнародний день щастя
Враховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства, Генеральна Асамблея ООН, за даними проекту DilovaMova.com, 28-го червня 2012- го року, на своєму 118-му пленарному засіданні прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала всім державам – членам і структурам самої системи організації Об’єднаних Націй, а також і іншим регіональним і міжнародним організаціям, широкому громадянському суспільству, включаючи як неурядові організації, так і приватних осіб, відзначати Міжнародний день щастя, і постановила щорічно проводити його 20-го березня.
Підтримуючи дану ініціативу, ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість – це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!

В наш не легкий час вкрай важливо, знаходити, хоч маленькі приводи для щастя. Адже щасливі люди завжди знаходяться в гармонії з собою та оточуючим, визначимо загальні поради та правила, які допоможуть нам бути щасливими людьми:

  1.  Вдячність. Завжди акцентуйте увагу на тому хорошому, що вже є у вашому житті. Постійно висловлюйте вдячність іншим людям та пам’ятайте, що вдячність притягує в наше життя все більше благополуччя.
  2. Оточуйте себе приємними людьми та речами. Навколо вас завжди має бути гарна атмосфера. На робочому місці мають бути ті речі, які вас радують та надихають. Вдома – чисто та затишно. Виглядайте гарно самі. У вашому оточенні краще залишити щасливих людей, які заряджають вас позитивом і цілеспрямованістю.
  3. Майте ціль. За дослідженнями психологів, люди, які мають ціль, почуваються щасливішими. Це – один з головних елементів контролю за власним життям. Якщо ви до чогось прагнете, отже, ви живете, рухаєтеся вперед та вдосконалюєтесь.
  4. Контролюйте своє життя. Психологи за численними дослідженнями виявили, що один з головних способів, як стати щасливою людиною – це відчувати, що ви самі контролюєте своє життя.
  5. Акцентуйте увагу на хорошому. Це – дуже важливо. Якщо ви будете постійно думати про погане, то відповідно почуватиметеся. Насправді ж щастя – це такий же навик, як біг та сила волі, тож його можна і треба тренувати.
  6. Робіть добро. Насправді робити приємні речі варто не лише для себе, а й для інших. Відомо, що це дає дуже сильний заряд щастя та радості.
  7. Зупиніть негативну розмову з собою. Як багато людей наносять собі шкоду тим, що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їх життям.
  8. Відпустіть минуле. Це справді складно. Особливо, коли минуле подобається вам більше, ніж сучасне, а майбутнє – трохи лякає. Між тим, щасливі події можуть нас чекати попереду незалежно від того, скільки нам років і що хорошого вже було у житті.

 

Автор: доцент, кандидат філософських наук Садовніков О.К., кафедра філософії та соціології.

Print Friendly, PDF & Email