Увага для студентів, які мають академічні заборгованості за поточний навчальний рік (2021/2022) з предметів, що викладаються на кафедрі філософії та соціології!

Увага для студентів, які мають академічні заборгованості за поточний навчальний рік (2021/2022) з предметів, що викладаються на кафедрі філософії та соціології!

 

З 22.08.2022 по 30.08.2022 ви можете ліквідувати заборгованості. Для цього на сайті «НФаУ Дистанційне навчання» кафедра Філософії і соціології – https://pharmel.kharkiv.edu/moodle/course/index.php?categoryid=39 розроблені  та розміщенні необхідні матеріали, тому ви можете ліквідувати вашу заборгованість дистанційно.

 

Алгоритм ліквідації академічної заборгованості:

 

  1. Заходите на сторінку кафедри філософії та соціології – https://pharmel.kharkiv.edu/moodle/course/index.php?categoryid=39  
  2. Заходите в розділ «Дистанційні курси кафедри» – https://pharmel.kharkiv.edu/moodle/course/index.php?categoryid=60  
  3. Знаходите курс, з якого у вас залишилась заборгованість, заходите на курс та виконуєте необхідні завдання.
  4. Зв’язуєтесь з координатором ліквідації академічних заборгованостей доцентом Садовніковим Олегом Костянтиновичем та повідомляєте: прізвище та ім’я, групу та курс, предмет з якого залишилася заборгованість, повідомляєте яким чином можна зв’язатися з вами (месенджер, номер телефона, електрона пошта). Зв’язок з координатором можна здійснювати за допомогою месенджера Viber +380666281135, надіславши повідомлення. Також можна використовувати електрону пошту: sadovnikovoleg14@gmail.com
  5. Зверніть увагу, що бали за курс складаються з двох частин: «поточні» та «ПМК», тому треба виконувати усі завдання після тем курсу та завдання ПМК.
  6. Закінчивши виконання завдань курсу, надсилаєте повідомлення координатору, що ви виконали завдання та очікуєте результат, який буде доведений до вас за каналом зв’язку, який ви залишили.
  7. У разі будь-яких питання стосовно проходження курсу, звертаєтесь до координатора.
Print Friendly, PDF & Email